Jakie są fasony sukien ślubnych?

Wybór idealnej kreacji ślubnej nie jest błahym zadaniem. Wydaje się, iż suknia jest śliczna lub nie. Ludzie niezorientowani w tym zagadnieniu nie pojmują problemu. Inaczej postrzega to panna młoda, która szuka swojego ideału. Model sukienki powinien być zgodny z preferencjami oraz sylwetką przyszłej mężatki. Do różnych rodzajów urody nadaje się inny fason.

Nawet najwspanialsza suknia może nieodpowiednio leżeć na przyszłej pannie młodej. opłaca się zawczasu przemyśleć nad wzorem sukni. Typowym krojem kreacji ślubnych jest dopasowana góra, najczęściej bez ramiączek i rozkloszowany dół, który opiera się na kole. Sukienki dostępne są w wydaniu jednoczęściowym i dwuczęściowym. Dobrze wyglądają na kobietach szczupłych oraz krągłych. Trzeba zwracać uwagę na to, by panna młoda posiadała w niej wcięcie w talii. Wszelkie braki da się wtedy schować właściwym gorsetem i spódnicą.

Literki A:

Kolejnym często wybieranym fasonem jest kreacja ślubna w kształcie literki A. Tak jak w wcześniejszym kroju ? klasycznym góra jest obcisła a dół rozkloszowany. W gorsecie ukryte są odpowiednie zaszewki podtrzymujące biust. Spódnica jest delikatnie szersza, co tworzy literkę ?A?. Model ten nadaje się dziewczynom zarówno chudym jak i tym bardziej puszystym. Model ten ukrywa zbyt szerokie biodra i brak wcięcia w talii.

Księżniczki:

Innym wzorem, który jest ostatnio bardzo popularny jest Princessa. Księżniczka idealnie pasuje paniom chcącym zabłysnąć na swoim ślubie. Taka sukienka charakteryzuje się dopasowaną górą oraz mocno rozłożystym dołem, najczęściej zrobionym z wielu warstw tiulu. Kreacja bogata jest często w falbany i drapowania. Zalecana jest niezbyt wysokim pannom młodym, ponieważ boczne wcięcia wizualnie wydłużają i wyszczuplają sylwetkę.

Rybki:

Kolejnym fasonem jest Rybka, inaczej określana Syreną. Jest to suknia bardzo dopasowana do sylwetki. Delikatnie rozszerza się w okolicy kolan ku dołowi. Taka sukienka ślubna nadaje się tylko paniom o nienagannej, wręcz idealnej figurze. Panna młoda musi posiadać płaski brzuch oraz mocno zarysowaną talię.
Niektóre panny młode wybierają krótkie suknie ślubne w Warszawie, które uważają za wygodniejsze. Taki model częściej występuje na ślubach cywilnych. panie wybierające krótkie suknie muszą mieć piękne i zgrabne nogi, bowiem taka suknia uwypukli wszelkie związane z nimi mankamenty.

[Głosów:2    Średnia:4/5]
News Reporter

Dodaj komentarz