Organizacja zaślubin i imprezy weselnej, niezależnie od ilości zaproszonych gości zawsze wiąże się z wielkimi wydatkami. Na wydatki te składają się liczne elementy. Wśród nich wymienić należy głównie garderobę panny młodej. Co się na taki ubiór składa i gdzie to wszystko można kupić? Zapraszamy do lektury naszego poradnika.

Najistotniejszy wybór – suknia dla pani młodej

Podstawowym wyborem dla panny młodej jest rzecz jasna kreacja do ślubu. Powinna ona dobrze podkreślać walory urody kobiety, być komfortowa oraz naturalnie wspaniale się prezentować. Salony ślubne oferują ogromne możliwości, jeżeli chodzi o sukienki. Odnaleźć w nich można sporo propozycji, a wśród nich te bardziej popularne. Dzielą się one ze względu na krój i przeznaczenie względem figury. Są to przede wszystkim suknie w klasycznym stylu, modele princessa, syrena oraz empire, a dodatkowo kreacje w kształcie litery a.

Akcesoria do włosów

Fryzura ma ogromne znaczenie dla młodej pani, musi nie tylko wyglądać ładnie, ale co najważniejsze dobrze trzymać się w trakcie wielogodzinnej imprezy. Dobry fryzjer to w związku z tym podstawa. Równie znaczące są ślubne dodatki do włosów, na które w pierwszej kolejności składa się welon. Niektóre panny młode definitywnie rezygnują z welonu, ale jest on niewątpliwie istotną częścią całego stroju, o niemalże tradycyjnej formie. Oprócz welonu konieczne mogą okazać się ozdoby do włosów, które zresztą także sprzedają salony sukien ślubnych.

Bielizna i obuwie

Kupując bieliznę ślubną należy ją przemyślanie dobrać. Jest bardzo ważna nie tylko, jeśli chodzi o spodni ubiór pod suknię, ale najważniejsze jest to, że ma znaczenie w trakcie poślubnej nocy z małżonkiem. Obuwie należy kupować nie tylko względem wyglądu, ale w głównej mierze względem komfortu. Nie można zapominać, iż konieczne będzie spędzenie w nich parunastu godzin. Warto więc zamiast bardzo wysokich szpilek kupić bardziej komfortowe buty na koturnie. Suknie ślubne najładniej prezentują się w zestawieniu z butami na obcasie, zatem wszelkie obuwie bez obcasów nie powinno być brane pod uwagę.

Dodatkowe propozycje

Wlicza się do nich w głównej mierze biżuterię, która warto by była skromna i tylko w sposób delikatny podkreślała kreację i cały wygląd panny młodej. Pamiętać trzeba o tym, by pasowała później do włożonej na palec obrączki. Poza tym istotny jest również bukiet kwiatów. Do wyboru jest wiele możliwości, przed podjęciem decyzji na temat bukietu i planowaniu kompletnego wystroju warto zdać sobie sprawę z tego, iż niektóre kwiaty są sprzedawane tylko w konkretnym sezonie.

Suknie ślubne Warszawa

[Głosów:1    Średnia:5/5]
News Reporter

Dodaj komentarz