Nowoczesne i ekologiczne domki letniskowe

Wypoczynek na łonie natury ma nieocenioną wartość. Wycieczka do lasu, czy parku jest tym przyjemniejsza, jeśli na co dzień żyjemy w dużym mieście i oddychamy powietrzem pełnym spalin. Czyste powietrze przepełnione zapachem żywicy ma prawdziwie kojące działanie. Od niedawna istnieje możliwość przeniesienia tych magicznych właściwości lasu do wnętrza domu. Taką sposobność stwarzają producenci ekologicznych domków letniskowych z drewna.

Korzyści dla zdrowia

Wspomniane już właściwości lasu, dają się odczuć również wewnątrz drewnianego domku letniskowego. Drewno iglaste, będące jego budulcem, zawiera w sobie olejki eteryczne, które pozytywnie oddziałują na drogi oddechowe mieszkańców, nie powodując przy tym alergii. Drugim ważnym dla komfortu użytkowania czynnikiem jest wilgotność powietrza. Zbyt suche powoduje dyskomfort, zbyt wilgotne jest przyczyną powstawania pleśni i grzybów. Obie te sytuacje są również szkodliwe dla zdrowia. Tymczasem w domu ekologicznym, drewno pochłania nadmiar wilgoci, oddając go stopniowo, gdy powietrze się osusza. Dzięki temu wilgotność stale utrzymuje się na najlepszym dla funkcjonowania człowieka poziomie. Ostatnim elementem tej układanki jest elektrostatyczność drewna, która sprawia, że wewnątrz domku nie unosi się kurz. Ułatwia to nie tylko zachowanie czystości, ale również pozytywnie wpływa na jakość powietrza.

Inwestycja na lata

Domki z drewna to nie tylko nowoczesność i ekologia, to również bardzo praktyczne konstrukcje. Zaimpregnowane i pomalowane ściany są odporne na warunki atmosferyczne. Odpowiednio zabezpieczony przed stojącą lub ściekającą wodą domek letniskowy, z pewnością posłuży właścicielom przez wiele sezonów. Aby tak się stało, należy jednak wybrać rzetelnego producenta, który zapewnia nie tylko atrakcyjną cenę swoich projektów, ale również najwyższą jakość. Wiodącym producentem posiadającym domki letniskowe na sprzedaż jest Eko Architektura.

Co wyróżnia Eko Architekturę?

Na stronie producenta znajduje się duży wybór domków. W zależności od zapotrzebowania oraz wielkości działki można wybrać projekty o powierzchni od 20 m2 ? idealne na samotne eskapady w poszukiwaniu ciszy i odpoczynku albo też na romantyczne wypady we dwoje. Największe domki letniskowe na sprzedaż w ofercie Eko Architektury mierzą aż 165 m2 i mogą być przeznaczone na ośrodki wypoczynkowe, gdyż mieszczą nawet pięć pokoi. Istnieje możliwość wyboru domku parterowego lub piętrowego. Co ciekawe w portfolio producenta znalazły się nawet projekty w kształcie litery ?A? ? idealne dla tych, którzy oczekują niespotykanego wzornictwa. Miłośnicy balkonów i tarasów również znajdą coś dla siebie, gdyż przewidziano je w niektórych modelach. Wybór projektów jest właściwie nieograniczony, gdyż producent przewiduje spersonalizowanie domku, dostosowując go do oczekiwań określonego klienta.

Zobowiązania producenta

Klient może być pozytywnie zaskoczony, czytając o szczegółach oferty. Na stronie internetowej domkiekoarchitektura.pl znajdziemy wiele atutów producenta.

  • Gwarancja najniższej ceny ? producent śledzi trendy cenowe na rynku i zapewnia konkurencyjne ceny. Jeśli klient znajdzie ofertę o niższym koszcie, Eko Architektura dołoży starań, by sprostać temu wyzwaniu.
  • Gwarancja jakości ? nawet w najtańszych modelach zastosowano nowoczesne materiały uszczelniające, zapewniające zabezpieczenie przed wiatrem i hałasem. Ponadto dzięki ścisłej współpracy z producentami drewna, materiał z jakiego wykonane są domki letniskowe na sprzedaż jest starannie wyselekcjonowany.
  • Duży wybór zróżnicowanych projektów.
  • Możliwość dostosowania projektu. Istnieje również możliwość wykonania domku na życzenie klienta, ze zdjęcia znalezionego w Internecie.
  • Niewiarygodnie krótki termin realizacji ? od 2 do 3 tygodni od momentu złożenia zamówienia.

Szczegóły, o których warto wiedzieć

Domki letniskowe charakteryzują się nieocieplanymi ścianami, gdyż z założenia mają służyć podczas najgorętszych miesięcy roku. Jednakże Eko Architektura oferuje możliwość docieplenia ścian, dachu oraz podłóg. Okna dwuszybowe proponowane przez producenta osadzone są w ramie z klejonego drewna sosnowego Do stworzenia dwuszybowych okien proponowanych przez producenta wykorzystano klejone drewno sosnowe. Ta nowoczesna technika pomaga zachować ciepło, jednocześnie nie tracąc dobrej cyrkulacji powietrza. Jest to kolejny ekologiczny aspekt projektów tego producenta. Wszystkie te zalety sprawiają, że Eko Architektura, jako producent oferujący domki letniskowe na sprzedaż, nie ma sobie równych.

[Głosów:1    Średnia:5/5]
News Reporter

Dodaj komentarz